В Іраку готові до виходу американських військ з країни

План виведення основних підрозділів американських військ з Іраку в 2010 році також зустрів підтримку віце-президента Іраку Таріка Хашимі.

Прем'єр-міністр Іраку Нурі Маліки заявив, що національні сили безпеки готові до підтримки ладу в країні після виходу звідти основної частки американських військ в 2010 році. Він додав, що Ірак має намір узяти на себе всю відповідальність за свою безпеку, повідомляє ВВС.

План виведення основних підрозділів американських військ з Іраку в 2010 році, оголошений в п'ятницю новим президентом США Бараком Обамою, також зустрів підтримку  віце-президента Іраку Таріка Хашимі.

При цьому він додав, що Ірак продовжить укріплювати свої сили безпеки і що в цьому йому ще буде потрібно допомогу міжнародного співтовариства. "Ірак якийсь час як і раніше потребуватиме міжнародного співтовариства для подальшого встановлення правопорядку, і відповідальність США в цій сфері дуже велика", - заявив Хашимі.

Проте політики, прихильні проповідникові шиїта Муктаде Садру, незадоволені тим, що, згідно з планом Обами, навіть після виведення основної частки американського контингенту в Іраку залишиться до 50 тисяч американських військовослужбовців.

Вони навчатимуть іракські сили безпеки, займатимуться збором розвідданих про терористів і брати участь в окремих операціях.


Читайте також:

США завершать бойові дії в Іраку до 31 серпня 2010 року

Обама хоче вивести війська США з Іраку в 2010 році

США вдвічі збільшують військовий контингент у Афганістані

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: