В Іраку понад пів сотні людей згоріли в масштабній пожежі у COVID-лікарні: відео

Фото: @no_itsmyturn/Twitter

Пошукова операція триває. У вогняній пастці можуть залишатися люди.

В Іраку в понеділок, 12 липня, щонайменше 58 людей загинули внаслідок пожежі в ізоляторі для хворих на COVID-19, розміщеному в лікарні аль-Хуссейн в Насірії.

Про це повідомляє The Guardian.

Зазначається, що кількість жертв і потерпілих може зрости, оскільки пошукова операція все ще триває. Відомо, що рятувальникам вже вдалося взяти пожежу під контроль. Шістнадцятьох людей врятували з палаючої будівлі.

"Жертви померли від опіків, і пошуки тривають", - розповів представник місцевих органів охорони здоров'я Хайдар аз-Замілі. Він також висловив побоювання щодо ймовірної кількості людей, які можуть залишатися у вогняній пастці. 

За попередньою інформацією, вогонь міг спалахнути внаслідок вибуху кисневого балона в лікарняній палаті для хворих на коронавірус. За деякими даними, серед загиблих - семеро медпрацівників.

Це другий подібний інцидент в Іраці в цьому році. Зокрема, у квітні у пожежі в багдадській лікарні для хворих на COVID-19, яка сталася внаслідок вибуху кисневих балонів, загинули 82 людини, а ще 110 отримали поранення.

Чимало жертв згоріли або задихнулися. До того ж, в момент інциденту в медзакладі перебували десятки родичів "важких" пацієнтів. Після інциденту тодішній міністр охорони здоров'я Хасан аль-Тамімі подав у відставку.

Раніше в Індії щонайменше 15 пацієнтів із COVID-19 загинули внаслідок пожежі в лікарні в місті Бхаруч, що в штаті Гуджарат. П'ятдесятьох інших інфікованих врятували співробітники медзакладу та надзвичайники. 

В Індії загинули 10 немовлят під час пожежі в лікарні

В Індії загинули 10 немовлят під час пожежі в лікарні

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація