В Іраку з в'язниці втекли четверо високопоставлених членів "Аль-Каїди"

В Іраку з в'язниці втекли четверо ув'язнених, пов'язаних з терористичним угрупуванням "Аль-Каїда".

З іракської в'язниці Карх поблизу багдадського аеропорту втекли четверо ув'язнених, пов'язаних з терористичним угрупуванням "Аль-Каїда".

Втеча була виявлена пізно увечері в середу, 8 вересня. Ще двох ув'язнених охоронці схопили при спробі втечі. Іракська влада охарактеризувала втікачів як небезпечних злочинців і "високопоставлених членів Аль-Каїди".

Місцезнаходження ув'язнених залишається нез'ясованим; влада навіть не знає, ховаються вони в Багдаді або за його межами. Представники американських військових, які здійснюють нагляд над частиною ув'язнених в'язниці Карх, висловили "жаль" у зв'язку з втечею.

До літа 2010 року керівництво в'язницею Карх здійснювали американці. У цей період в'язниця іменувалася Кемп Кроппер (Camp Cropper). Серед ув'язнених були численні підозрювані в тероризмі і наближені Саддама Хусейна. У липні 2010 року установа була передана іракській владі. При цьому під опікою американців залишилися близько 200 "особливо небезпечних" злочинців.

Нагадаємо, рік тому з в'язниці в іракському місті Тікріт втекли 16 ув'язнених, п'ятеро з яких були засуджені до страти за терористичну діяльність.

Читайте також:

Військові НАТО вбили одного з ватажків "Аль-Каїди"

"Аль-Каїда" планувала повторити 11 вересня в Кабулі

Франція оголосила війну "Аль-Каїді"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: