В Іраку зарештовано дітей-смертників, яких "Аль-Каїда" готувала для терактів

У Багдаді вибухи здійснили діти-смертники з організації "Туюр-аль-Джанна" ("Райські птахи").

Терористична організація "Аль-Каїда" використовувала дітей-смертників зі створеної нею організації "Туюр-аль-Джанна" ("Райські птахи") при підготовці диверсійних акцій в дипломатичному кварталі Багдада 6 квітня.

Іракське джерело в сфері безпеки повідомило про арешт у вівторок 13-річного підлітка, який мав підірвати замінований автомобіль в районі Аль-Масбах в центрі іракської столиці.

Ще одна дитина з поясом смертника був зарештована на поліцейському кордоні поблизу міста Ель-Фаллуджа на захід від Багдада.

Десятирічний хлопчик зізнався, що він був доставлений до поліцейського посту на автомобілі рано вранці із завданням підірвати себе, коли район поста заповниться людьми.

Ісламські терористи з організації "Аль-Каїда", які втрачають під тиском правоохоронних органів вплив в іракських провінціях, використовують для проведення диверсійних акцій жінок свого підрозділу "Харім аль-Каїда" ("Жінки аль-Каїди "), тварин, розумово відсталих людей і підлітків з дитячої організації" Туюр-аль-Джанна ".

Дітей-смертників підбирають серед сиріт. Їх виховують у сім'ях членів "Аль-Каїди", навчають військової справи і при підготовці диверсій використовують, як і жінок, для збору інформації про роботу сил безпеки та охорони порядку.

Вперше інформація про роботу організації "Туюр-аль-Джанна" з'явилася рівно рік тому, коли в районі Киркука були заарештовані кілька підлітків-смертників, підготовлених "Аль-Каїдою" для проведення диверсійних акцій.

Ще одне нововведення, яке застосовують терористи, обходиться зовсім без участі смертників. Щоб підірвати, наприклад, житловий будинок, не потрібно прориватися до нього на вантажівці, набитій вибухівкою. Досить зняти там кілька квартир, начинити їх вибуховими пристроями і залишити їх, щоб потім підірвати дистанційно.

Читайте також:

Нова серія потужних терактів сталася в Багдаді

Теракти в Багдаді: пошкоджено будівлю посольства України

В Багдаді розстріляли співробітників апарату уряду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: