В Іраку виявили масове поховання понад 400 страчених жертв "Ісламської держави"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У пошуках цих поховань допомагаю свідчення місцевих очевидців.

У масовому похованні поблизу Хавіджі, колишньої твердині ІД, було виявлено тіла понад 400 страчених ісламістами людей.

Поблизу звільненого від бойовиків "Ісламської держави" міста Хавіджа, що на півночі Іраку, виявили масове поховання жертв ісламістів.

"Не менше 400 осіб було страчено", - зазначив у суботу, 11 листопада, голова адміністрації регіону Кіркук Ракан Саід.

Місце масової страти розташоване на відстані трьох кілометрів від Хавіджі. На частині страчених, зазначив Саід, була спеціальна уніформа засуджених до смертної кари, інші жертви були в цивільному одязі.

Іракські війська звільнили Хавіджу від бойовиків ІД на початку жовтня. Звільняючи території, захоплені бойовиками, військові виявили десятки місць масових поховань із тілами сотень жертв. У пошуках цих поховань допомагаю свідчення місцевих очевидців, повідомляє інформагенція AFP.

Хавіджа була одним з останніх бастіонів ІД на території Іраку. На початку листопада останнє місто, контрольоване бойовиками - Ель-Кайм - було звільнене іракською армією.

Нагадаємо, раніше іракська армія остаточно звільнила місто Таль-Афар, що довгий час було однією з цитаделей "Ісламської держави". Таким чином сили безпеки Іраку встановили свій контроль над всією провінцією Ніневія. Окрім того, у липні  іракська армія звільнила Мосул, який був фактичною столицею "ІД" в Іраку.

ВідеоКількість жертв подвійного теракту в Іраку зросла до 74 осіб

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції