В Ірані чоловікам заборонили носити шорти і прикраси на шиї

Під страхом арешту іранські чоловіки відтепер не можуть носити шорти і прикраси. За дотриманням правила слідкуватиме поліція.

Влада Ірану для боротьби із "вторгненням західної культури" ухвалила новий "план моральної безпеки". Відтепер чоловікам заборонено носити прикраси на шиї і шорти, але сорочки з укороченими рукавами дозволені.

За дотриманням нового правила будуть стежити 70 тисяч співробітників так званої поліції моралі, які патрулюють вулиці кількох міст, насамперед - Тегерана.

"Посилення плану моральної безпеки вводиться на вимогу народу і триватиме доти, поки не будуть задоволені інтереси людей", - сказав представник поліції британській газеті The Guardian.

Втілення плану у життя співпало з початком літа, коли багато мешканців Ірану, зокрема молодь, почали одягатися у більш вільному стилі. Тепер за це їм загрожує штраф і навіть арешт.

"Вони не тільки обмежують нас в одязі, вони сіють паніку і страх, направивши стількох поліцейських на вулиці...

Це просто неймовірно - спостерігати за тим, як втручаються у ваше особисте життя", - розповів один з мешканців Тегерана по телефону.

Раніше іранський парламент запропонував заборонити утримання собак. На думку парламентаріїв, собака - це "нечиста" тварина і утримувати її - означає "сліпо слідувати вульгарній культурі заходу".

Крім того, прихильники суворого ісламського дрес-коду в Ірані можуть заарештовувати засмаглих дівчат. У поліції засмагання назвали "негідною соціальною поведінкою" як з боку жінок, так і з боку чоловіків, які "кидають виклик нашим ісламським цінностям".

Читайте також:

Ахмадінежад звинуватив Захід у крадіжці дощу

У Саудівській Аравії жінку ув'язнили за водіння автомобіля

Ісламісти збираються убити мусульманку, яка знялася оголеною для Playboy

Ісламські ортодокси в Ірані будуть заарештовувати засмаглих дівчат

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: