Ахмадінеджада офіційно оголошено переможцем на виборах в Ірані

Основний суперник президента, екс-прем'єр країни Мір Хоссейн Мусаві назвав перемогу чинного президента "небезпечними хитрощами". Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Діючий голова Ірану Махмуд Ахмадинеджад офіційно оголошений переможцем на президентських виборах, що відбулися 12 червня в Ірані.

За Ахмадинеджада проголосували 62,6% виборців. Його найближчий конкурент Мір Хоссейн Мусаві набрав 33,75% голосів. Явка виборців на виборах склала рекордні 85%, повідомив міністр внутрішніх справ країни Садек Масулі, відповідальний за проведення виборів.

Ще до офіційного оголошення результатів в повідомленні державного інформаційного агентства Ірану Ахмадинеджада вже було названо "однозначним переможцем", а керівник його передвиборчої кампанії заявив, що "будь-які сумніви в цій перемозі народ сприйме як жарт".

У свою чергу, основний суперник президента, екс-прем'єр країни Мір Хоссейн Мусаві назвав перемогу чинного президента "небезпечними хитрощами" і заявив, що перевибори Ахмадинеджада призведуть до встановлення в країні тиранії. Крім того, він розповсюдив заяву, в якій назвав результати виборів сильно спотвореними.

Нагадаємо, прихильники Мусаві організували масові акції протесту в Тегерані, які завершилися зіткненнями з поліцією. За останніми даними, в результаті заворушень було арештовано близько 170 осіб.

Читайте також:

Ахмадінеджад: Іран продовжить розвивати ядерну програму

Після виборів в Ірані розпочалися масові арешти опозиціонерів

В Ірані розпочалися протести у зв'язку з перемогою Ахмадінежада

Про свою перемогу на виборах в Ірані заявили відразу два кандидати

ВідеоАхмадінеджад знову став президентом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: