В Ірані розганяють рок-концерти

В Ірані заарештовано 230 відвідувачів рок-концерту, яким інкримінують порушення законів шаріату.

В Ірані заарештовано 230 відвідувачів рок-концерту, яким інкримінують порушення законів шаріату. Поліція увірвалася на захід ближче до його закінчення в середу ввечері, західні ЗМІ дізналися про подію лише в неділю. 

За інформацією Associated Press, підпільний виступ проходив у 50 кілометрах на захід від Тегерана, недалеко від міста Карадж. Серед затриманих – виконавець, що виступав у момент приходу поліції, а також ряд рок-музикантів і реперів. За словами прокурора Караджа, більшість заарештованих - "заможні молоді люди, що не знали про сатанинську природу концерту". 

Як повідомили місцеві ЗМІ, організатори записували на плівку дії відвідувачів, абипізніше шантажувати їх записами. Молоді люди й дівчата танцювали та спілкувалися під час концерту, багато жінок не вдягли хіджаби та одяг, що приховував їхнє тіло, - а це заборонено іранськими законами. 

Поліція також конфіскувала велику кількість алкоголю й наркотиків. За словами одного з учасників концерту, частина заарештованих у суботу і неділя були випущені під заставу. 

Після ісламської революції 1979 року в Ірані заборонено влаштовувати змішані вечірки й несанкціоновані концерти, працівникам міністерства культури належить протидіяти розповсюдженню репу й рок-музики. Останнім часом влада неодноразово погрожувала вжити заходів проти "аморальної поведінки" молоді.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: