В Ірані розпочато перерахунок голосів

Представники опозиції під час перерахунку голосів не присутні. Основний опозиційний кандидат наполягає на визнанні остаточних результатів голосування недійсними.

Наглядова рада Ірану почала перерахунок 10% бюлетенів з президентських виборів, що пройшли 12 червня. Бюлетені будуть відбиратися в довільному порядку. Представники опозиції під час перерахунку голосів не присутні.

Минулого тижня Наглядова рада після зустрічі з опозиційними кандидатами в президенти погодилася піти на частковий перерахунок бюлетенів.

Однак основний опозиційний кандидат, який програв вибори Мір Хосейн Мосаві, як і раніше, наполягає на визнанні остаточних результатів голосування недійсними.

Минулого тижня Наглядова Рада Ірану - наглядовий орган, який здійснює контроль за виборами в країні, не виявив великих порушень в ході голосування на виборах і відкинув пропозицію опозиції перерахувати бюлетені.

Згідно з офіційними результатами, переконливу перемогу з 62,63% голосів здобув чинний глава Ірану Махмуд Ахмадинежад, його основний суперник Мірхоссейн Мусаві набрав 33,75% голосів.

Мусаві звинуватив владу в підтасовці підсумків голосування, після чого в Ірані почалися масові акції протесту. За різними даними, жертвами зіткнень протестувальників із силами правопорядку стали від 13 до 19 осіб, приблизно 100 поранено, більше 450 осіб заарештовано.

Читайте також:

Іранську опозицію залучили до перерахунку голосів виборців

Духовні лідери Ірану закликали безжально стратити протестувальників

Ахмадінежад закликав Обаму вибачитися за втручання у політику Ірану

Чавес звинуватив ЦРУ в організації акцій протесту в Ірані

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: