В Ірані з’явились перші жертви заворушень

Із закінченням робочого дня кількість мітингувальників значно збільшилося: десятки тисяч людей різними шляхами направляються до двох головних площах Тегерану.

 У ході зіткнень демонстрантів і поліції в Тегерані як мінімум одна людина була убита, число поранених обчислюється десятками, більше 200 осіб було затримано. Про це у своїх мікроблогах пишуть очевидці подій.

Із закінченням робочого дня кількість мітингувальників значно збільшилося: десятки тисяч людей різними шляхами направляються до двох головних площах міста - Азаді (Свободи) і Енкелаб (Революції).

Як повідомляють очевидці, люди скандують антиурядові гасла, вимагають звільнення політичних ув'язнених і демократизації режиму. На деяких вулицях стали з'являтися барикади, за якими люди ховаються від поліції.

Демонстрантам протистоять близько 10 тисяч поліцейських і невизначене число басиджі - учасників напіввійськових проурядових формувань. Правоохоронці, застосовуючи гумові, кулі, сльозогінний газ та палиці, намагаються не допустити скупчення великої кількості людей на площах. Аналогічні виступи противників уряду проходять і в інших великих містах країни.

Інформація з Інтернету потребує додаткового підтвердження, оскільки влада фактично заблокувала роботу всіх непідконтрольних ЗМІ. Іноземним кореспондентам взагалі заборонено працювати.

Місцеве телебачення ніякої інформації про зіткнення в Тегерані не дає.

Раніше влада країни відключила в Тегерані стільниковий зв'язок і Інтернет, щоб перешкодити демонстрантам координувати свої дії.

Читайте також:

Влада Ірану заблокувала будинок лідера опозиції

У Ірані опозиція теж захотіла на майдани, владі привидівся розкол країни

В Ірані стратили громадянку Нідерландів, яка виступала проти Ахмадінежада

ВідеоВ Ірані з’явились перші жертви заворушень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: