В Ірані заарештували 25 високопосадовців-свінгерів

Сексуальний скандал в Ірані. Високопосадовці і професори обмінювалися партнерами на спеціальних зустрічах.

12 подружніх пар було заарештовано в Ірані за підозрою в організації зустрічей з обміну партнерами.

Серед заарештованих свінгерів - держслужбовці, високопоставлені урядовці та викладачі університетів.

У деяких з цих подружніх пар є діти. Всього було затримано 25 осіб (12 пар і самотній чоловік).

Всім заарештованим пред'явлено звинувачення в розпусті і груповий секс, покаранням за які в Ірані є страта через побиття камінням, відзначає сьогодні газета "Едіот Ахронот".

Для залучення інших подружніх пар організатори "свінгерського клубу", першого в історії Ісламської республіки Іран, створили веб-сайт.

Нагадаємо, що навесні минулого року при облаві в нелегальному публічному домі був заарештований начальник поліції Тегерана генерал Реза Зареі, що зарекомендував себе під час роботи на цій посаді, як борець за моральність. Генерал був затриманий без мундира, у компанії шести голих повій.

Незважаючи на декларовану строгість моралі, Ісламська республіка Іран відрізняється від інших мусульманських країн тим, що тут користуються платними сексуальними послугами мусульманок.

Як правило, до сексуальної експлуатації залучені дівчата з бідних районів країни, Пакистану, Афганістану, Туреччини, Іраку, Бангладеш, Азербайджану і країн Перської затоки.

Налагоджено також експорт до Ірану повій з середньоазіатських країн колишнього СРСР і Східної Європи. Часто до цього бізнесу залучаються дівчата молодші 18 років.

За оцінками міжнародних спостерігачів, уряд Ірану ігнорує проблему іноземної проституції в країні.

Ще однією особливістю Ірану є практика "примусових шлюбів" - коли бідна дівчина (найчастіше, з Афганістану або Пакистану) за гроші продається у власність іранському громадянинові і формально стає його дружиною. Такий шлюбний контракт обходиться набагато дешевше, ніж одруження з іранкою.

Слід також зазначити таке явище, як короткострокові "тимчасові шлюби" в священних містах, куди приїжджають паломники. Наприклад, у священному для шиїтів місті Кум (поруч з яким будується "резервний завод" по збагаченню урану) найчастіше здійснюють такі "шлюби", які розриваються перед від'їздом паломника. Західні правознавці вважають це явище узаконеною проституцією.

У 1979-му в Ірані були закриті всі раніше діючі борделі. Власникам підпільних публічних будинків загрожують тривалі тюремні терміни. До вуличної проституції - особливо в бідних районах - влада ставиться менш жорстко.

Читайте також:

Іран заборонив джинси з ім'ям Аллаха

В Ірані політв'язнів ґвалтують в тюрмах

В Ірані суд присудив закидати камінням до смерті 9 людей

Страта за зйомки порно

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: