В Ірані заборонили рекламу тварин

В Ірані влада заборнила рекламу домашніх тварин, їжі для домашніх тварин та інших предметів їх ужитку.

Жінки з собакою
Daily Telegraph
В Ірані заборонили рекламу тварин
Іранська влада заборонила в країні будь-яку рекламу домашніх тварин, їжі для домашніх тварин та інших предметів їх ужитку.

Як повідомила в четвер, 26 серпня, британська газета The Daily Telegraph, рішення було ухвалено міністерством культури та ісламської орієнтації Ірану після фетви (тлумачення ісламського права) одного з впливових іранських кліриків великого аятоли Насера Макарема Ширазі.

В останні роки в Ірані все більш популярним стає заводити як домашніх тварин собак, проте фетва аятоли Ширазі посилається на ісламську традицію, згідно з якою собаки є "нечистими" тваринами.

У липні аятола Ширазі проголосив собак "нечистими", заявивши, що господарі собаки "сліпо наслідують Захід" і що їх прихильність до цих домашніх тварин призведе "до диявольських результатів". "Багато людей на Заході люблять собак більше, ніж своїх дружин і дітей", - заявив тоді іранський клірик.

У повідомленні говориться, що заборона на рекламу домашніх тварин і всього, що з ними пов'язано, стала новим кроком міністерства культури та ісламської орієнтації щодо підриву "декадентської" західної культури.

Нагадаємо, на початку серпня верховний духовний лідер Ірану Алі Хаменеї заявив, що музика несумісна з цінностями Ісламської республіки Іран, тому виконувати музику і навчати грі на музичних інструментах не слід.

Читайте також:

Іран припинив постачання газу до Туреччини

На Борнео знайшли жабу розміром з горошину

У Криму крокодил відкусив 3-річній дитині пальці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: