Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Ірані заборонили викладати англійську у початкових школах, побоюючись "культурного вторгнення"

Влада країни вирішила, що вивчення мови суперечить законам і нормам.

Іран заборонив викладання англійської мови у початкових школах.

Про це повідомляє Reuters.

ВідеоПротестна хвиля в Ірані: більш як 20 загиблих, майже 500 заарештованих

Масове вуличне невдоволення спалахнуло минулого тижня. Люди по всій країні вийшли проти економічної політики уряду і влади духівництва. Почалося протистояння із правоохоронцями.

Протестна хвиля в Ірані: більш як 20 загиблих, майже 500 заарештованих

"Навчання англійської мови у державній і недержавній початковій школі в офіційному навчальному плані суперечить законам і нормам", - сказав Медді Навід-Адам, глава державної ради з вищої освіти, повідомило державне телебачення Ірану у суботу.

Це рішення було ухвалене після того, як верховний лідер країни Алі Хаменеї заявив, що раннє вивчення мови відкриває шлях до західного "культурного вторгнення".

Нагадаємо, від 30 грудня до 2 січня в Ірані тривали протести, під час яких люди вимагали змін в економіці, оскільки зростає рівень інфляції, а продуктове забезпечення є незадовільним. Крім того, висувається низка політичних вимог: зміни у владі і відмова від участі в регіональних конфліктах. Під час протестів іранські правоохоронці заарештували близько тисячі осіб, кількість загиблих склала 22 особи.  

Станом на 3 січня очільник Корпусу вартових ісламської революції генерал Мухаммед Алі Джафарі заявив про припинення антиурядових акцій в Ірані. Радбез ООН за проханням США збирався на термінове засідання щодо ситуації в Ірані, але закінчилось все критикою Штатів - низка держав заявили, що йдеться про внутрішні справи Ірану.

Залиште свій коментар

Вибір редакції