В Ірані затвердили стандарти "ісламських" чоловічих стрижок

Іранським чоловікам заборонили стригтися за власним бажання. Тепер критерієм для відбору стрижок буде їх відповідність культурним і релігійним звичаям Ірану.

 Міністерство культури Ірану затвердив список чоловічих стрижок, що відповідають нормам ісламу.

Згідно з новими вимогами, чоловіки повинні бути гладко поголені і незмінно з коротким волоссям. Також, як зазначають місцеві ЗМІ, допускається застосування гелю для волосся.

За словами чиновників, критерієм для відбору стрижок була їх відповідність культурним і релігійним звичаям Ірану. Незабаром міністерство опублікує офіційний каталог схвалених чоловічих стрижок.

Як зазначає джерело, іранська поліція регулярно проводить затримання людей, чий зовнішній вигляд не відповідає затвердженим нормам. Жертвами подібних облав стають як жінки - за облягаючий або яскравий одяг, так і чоловіки - за вузькі джинси і неналежні зачіски.

Повідомляється, що влада країни закрила або оштрафовала кілька перукарень, які пропонували клієнтам зачіски в західному стилі.

Ініціаторами посилення покарань за неправильний зовнішній вигляд найчастіше виступають радикально налаштовані представники ісламського духовного керівництва.

Читайте також:

Уряд Франції підтримав заборону на носіння паранджі

Вперше немусульманам дозволять жити у священній Медіні в Саудівській Аравії

Таліби пригрозили Бельгії терактами за заборону паранджі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: