В Ірані звинуватили журналістів ВВС у шпигунстві

Спецслужби Ірану арештували за підозрою в шпигунстві декілька британських підданих, які, як стверджують спецслужби, працювали в Ірані під прикриттям журналістів ВВС.

Про це повідомив член парламентської комісії Ірану з питань зовнішньої політики і безпеки Мохаммад Карім Абеді. Кількість арештованих британців, а також обставини їхнього арешту не повідомляються.

"В Ірані була виявлена і нейтралізована британська шпигунська мережа, яка діяла в країні під прикриттям журналістів ВВС", - заявив парламентарій, слова якого цитує іранський англомовний телеканал Press TV.

За словами Абеді, британським "журналістам", які планували розвернути активну шпигунську діяльність у взаємодії з представниками посольства Великобританії в Тегерані, не вдалося завдати серйозного збитку національній безпеці Ісламської Республіки. У свою чергу, в МЗС Ірану поки утримуються від коментарів щодо затримання іноземних підданих.

"Коли від відповідних органів нам поступить письмовий звіт, наше відомство вживатиме необхідних заходів, які виходять з обов'язків МЗС Ірану", - заявив офіційний представник зовнішньополітичного відомства ІРІ Хасан Гашгаві.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: