В іранських магазинах заборонили виставляти манекени без хустинок

Іранська поліція моралі заборонила використовувати манекени для жіночого одягу без спеціальної головної хустинки - хіджабу.

В Ірані заборонили власникам магазинів використовувати для демонстрації жіночого одягу манекени без головної хустки (хіджабу).

Крім того, забороняється виставляти краватки і краватки-метелика, а продавати жіночу білизну можуть тільки продавці-жінки.

Такі заходи є частиною кампанії по боротьбі зі "згубним впливом Заходу", що почалася з приходом до влади  президента Махмуда Ахмадінежада. Одночасно влада намагається насаджувати ісламські традиції в одязі.

У минулому такі кампанії, як правило, проводилися в розпал літнього сезону, хоча боротьба з вузькими брюками у жінок продовжується і в зимовий період.

Багато мешканців країни вважають, що державна політика відносно моди надмірно консервативна, однак немає ніяких ознак того, що в найближчому майбутньому вона буде послаблена.

Деякі жінки в Ірані намагаються носити вузькі штани разом з широкими накидками або пальто, проте присутність на вулицях Тегерана офіцерів поліції моралі є постійним нагадуванням про те, якому ризику вони себе піддають. Оголений лікоть чи не прибране пасмо волосся може стати причиною арешту, штрафу і навіть ударів батогом.

Обмеження стосуються і чоловіків. Зачіски в західному стилі, інші порушення можуть стати причиною каральних заходів.

Читайте також:

Із суданської тюрми випустили журналістку, засуджену за носіння брюк

В Данії мусульманок зобов'язали знімати паранджу в транспорті

Саудівський суд приговорив 75-річну жінку до побиття плітями

Медсестрам заборонять закривати обличчя

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: