В Ірландії розвивається новий вид туризму - переїзд з метою банкрутства

Довести до банкрутства свій бізнес в Ірландії майже нереально, тому люди масово їдуть з цією метою до Великобританії.

В Ірландії пропонують туристичні подорожі "для комфортного банкрутства" – задля цього варто лише переселитися до Великобританії на півроку.

Довести до банкрутства свій бізнес, наприклад, з причин неможливості повернути борг, в Ірландії майже нереально: людина, яка оголосила себе банкрутом, має чекати 12 років, перш ніж її звільнять від боргів. Однак за законами Європейського союзу бажаючий заявити про своє банкрутство може зробити це в будь-якій країні Європи.

І якщо ірландець переселиться в Лондон чи Манчестер, то звільниться від боргів протягом 12 місяців. "Особливий знак ввічливості "прогресивного" британського права", - жартують англійці.

"Туризм через банкрутство" - це явище, що торкнулося не тільки Дубліна, а й усіх верств суспільства Ірландії. До речі, ця тенденція простежується і в інших країнах, наприклад, у Німеччині.

Так, як розповів Джим Стеффорд, спеціаліст з відновлення корпорацій, ще 10 років тому про банкрутство фактично нічого не було відомо, а зараз воно всюди: і в політиці, і в середовищі держслужбовців високого рівня, і серед інвесторів сектору "покупка для здачі в оренду", серед лікарів та адвокатів.

Будь-якої офіційної статистики щодо кількості ірландців, що переїхали з метою банкрутства до Сполученого Королівства, немає, але відомо про щонайменше декілька випадків.

Все, що потрібно зробити для "комфортного" банкрутства, - це переселитися до Великобританії на півроку, щоб довести, що "центр основного інтересу" перебуває в Сполученому Королівстві (основна легальна вимога в законі з банкрутства).

Цифри показують, наскільки непопулярна процедура банкрутства в Ірландії в порівнянні з Британією: за минулий рік у Британії цю процедуру пройшли 79 тисяч осіб у порівнянні з 29 людьми в Ірландії, включаючи колишнього голову Англо-Ірландського банку. В Ірландії процес проходить більш анонімно і є кілька місць, куди можна звернутися.

Читайте також:

Ірландія підніме податки і скоротить зарплати заради кредиту ЄС

Призом конкурсу в Новій Зеландії стала наречена з України

"Третій рейх за 8 днів": туристів возитимуть гітлерівськими місцями

Керівник імперії Рокфеллерів наклав на себе руки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: