В Ірландії школярам скасували домашні завдання. Вони ведуть щоденники добрих учинків

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Замість уроків, учні мусять робити щось хороше та звітувати про це в школі.

Соціальний експеримент третій рік відбувається в невеличкому ірландському містечку Клонакільт. Там протягом місяця учні місцевої коли ведуть щоденники доброти, повідомляє Кореспондент із посиланням на місцеве видання Upworthy.

Дітей замість домашньої роботи залучають до творення добрих справ. Про свої здобутки в цьому школярі й звітують, як про завдання. Туди записують допомогу друзям і родичам по господарству, спілкування зі старенькими людьми, а також роботу над колективним благодійним проєктом.

Торік учні також упродовж місяця вели журнал подяки. Туди діти записували все, за що могли сказати "дякую". "Ми хочемо, щоб наші учні перейнялися справжнім духом Різдва, духом щедрості і доброти", - пояснила адміністрація школи. Вчителі сподіваються, що експеримент допоможе дітям підняти самооцінку.

Відео У Дніпрі діти з особливими освітніми потребами чекають на ремонт їхнього музичного класу

Не бачити клавіш, але грати на фортепіано, нічого не чути, але співати, писати музику - з діагнозом "аутизм". У Дніпрі на базі звичайної музичної школи працює незвичайний клас для дітей з особливими освітніми потребами. Вони досягають приголомшливих успіхів, але відбувається це в обдертих класах із цвіллю на стінах.  

У Дніпрі діти з особливими освітніми потребами чекають на ремонт їхнього музичного класу

Залиште свій коментар

Вибір редакції