В Ірландії заарештували двох осіб у зв'язку з розслідуванням теракту у Лондоні

Один із терористів деякий час жив в Ірландії.

Ірландська поліція заарештувала двох осіб у вівторок у зв'язку з розслідуванням теракту у Лондоні, який стався 3 червня.

Про це повідомляє Reuters.

Прем'єр-міністр Ірландії Енда Кенні заявив у понеділок, що один з трьох лондонських терористів, 30-річний Рашид Редуан, жив в Ірландії протягом деякого часу, але не привертав увагу поліції.

Ірландська поліція заявила, що заарештувала двох чоловіків приблизно 30 років. Перший із затриманих був звільнений без пред'явлення звинувачень. Другого допитують у Вексфорді, на південному сході Ірландії.

Місцеві ЗМІ повідомили, що обидва чоловіки підозрюються у використанні документів, пов'язаних з Редуаном, який називав себе марокканцем і лівійцем.

Міністр юстиції Ірландії Френсіс Фіцджеральд сказав, що поліцейські сили країни перебувають у безпосередньому контакті з британськими спецслужбами з приводу розслідування лондонського теракту.

ВідеоУ Британії назвали імена 2 виконавців нападу у Лондоні

Нагадаємо, увечері 3 червня в Лондоні фургон наїхав на пішоходів на Лондонському мосту, з нього вийшли люди і почали нападати на перехожих із холодною зброєю. Поліція оголосила, що розслідує подію як теракт.

У результаті теракту загинули семеро осіб, троє нападників ліквідовані. У лікарні Лондона доставлені щонайменше 48 постраждалих, дехто з них перебувають у критичному стані. Українців серед жертв та постраждалих немає.

На нападників, йдеться в заяві поліції, були надіті муляжі "поясів шахідів", які не містили вибухівку. Відповідальність за теракт взяла "Ісламська держава".

Виконавці останніх терактів в Європі, інфографіка
ТСН.ua

Залиште свій коментар