В Ісландії спростували чутки про відставку прем'єра через "офшорний скандал"

Гюннлейгссон лише тимчасово перестане виконувати свої обов'язки.

Сьогодні, 6 квітня, прес-служба ісландського прем'єра Сигмюндюра Давида Гюннлейгссона спростувала інформацію щодо його відставки через скандал з офшорами.

"Прем'єр-міністр не пішов у відставку і залишиться головою Прогресивної партії", — пише The Independent, посилаючись на прес-реліз, поширений канцелярією глави уряду.

Повідомляється, що Гюннлейгссон лише тимчасово перестане виконувати обов'язки прем'єра. ЗМІ не пояснює причини його усунення.

Раніше повідомлялося, що прем'єр-міністр Ісландії Сигмюндюр Давид Гюннлейгссон подав у відставку.

4 квітня у Рейк'явіку люди вийшли на масові демонстрації проти прем'єр-міністра Ісландії Сі́гмюндюра Давида Гюннлейгссона, який виявився одним із фігурантів скандалу із панамськими офшорами. Раніше він утік від журналістів шведської телекомпанії SVT після того, як в нього спитали про офшорну компанію під назвою Wintris. Він також відмовлявся йти у відставку, відкидаючи звинувачення.

В опублікованих 3 квітня "панамських документах" йшлося про те, що ісландський прем'єр передав своїй дружині засновану 2007 року компанію за $ 1. Журналісти у резонансному розслідуванні стверджують, що він мав незадекларовані інтереси в банках країни, які отримували під час фінансової кризи державну допомогу. Гюннлейгссона викрили в приховуванні мільйонів доларів інвестицій у банки країни через засекречену офшорну компанію.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: