Rangá розташований в Хедлі - невеликому місті за 90 хвилин їзди від Рейк'явіка.
Готель Rangá в Ісландії шукає людину, яка протягом трьох тижнів буде фотографувати і робити відеозаписи північного сяйва в обмін на безкоштовне проживання та харчування.
Про це пише Travel + Leisure.
Також фотографу оплатять переліт.
Жити в готелі потрібно буде з вересня по жовтень. Права на якісний контент фотограф повинен буде передати готелю.
Претендентам потрібно заповнити заявку, яка включає питання про досвід роботи в сфері фотографії, користування соціальними мережами, попередні поїздки в Ісландію і проходження вакцинації від коронавірусу. Також фотографам слід відповісти, чому керівництву готелю варто вибрати саме їх на це місце.
Нагадаємо:
У Великій Британії шукають наглядача старовинного замку. Будівля збудована більше 8 сотень років тому розташована на острові Сент-Майклз-Маунт на Південному Заході Англії. Власники замку кажуть - шукають тактовну, стриману й співчутливу людину. Вона має ночувати у старовинному помешканні щонайменше 5 днів на тиждень й перевіряти кімнати після відвідувачів наприкінці кожного дня. Із переваг вакансії - чудові краєвиди моря.