В Іспанії через страйк скасовано більше 400 авіарейсів

Працівники іспанської авіакомпанії Iberia страйкують через рішення керівництва на чотири роки заморозити зарплати. Відмінено 400 рейсів.

Іспанська авіакомпанія Iberia скасувала 440 рейсів у зв'язку з дводенної страйком чотирьох тисяч трьохсот працівників компанії.

До проведення страйку закликала профспілка, яка представляє інтереси 4,3 тисяч співробітників зі складу кабінного персоналу Iberia, які хочуть, щоб керівництво скасувало рішення на чотири роки заморозити зарплати.

Деякі категорії персоналу авіакомпанії - наприклад, пілоти - вже добилися підвищення оплати праці.

Крім того, наголошується в повідомленні, страйки заплановані на 10 і 11 листопада поточного року.

Авіаперевізник заявляє, що всі пасажири, які не зможуть вчасно скористатися послугою компанії через страйк, мають право повернути квитки або поміняти їх на інші рейси.

Також Iberia шкодує з приводу того, що профспілка влаштовує страйк у той час, коли сектор цивільних авіаперевезень зазнає серйозних збитків через світову фінансову кризу.

На початку жовтня сотні пілотів і членів екіпажів цивільної авіації з багатьох європейських країн провели в Брюсселі акцію протесту біля будівлі Європейського парламенту. За твердженням страйкуючих, стандарти роботи, що діють в ЄС, занадто жорсткі, пілоти втомлюються, що, у свою чергу, загрожує безпеці пасажирів.

Читайте також:

Авіакомпанія SkyEurope збанкрутувала. Тисячі пасажирів застрягли в аеропортах

Через страйк паризький аеропорт Орлі скасував сотні рейсів

За затримку або скасування рейсів українцям будуть виплачувати компенсації

"Аеросвіт" скасував три міжнародні рейси через страйк своїх працівників

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: