В Іспанії чоловіки-вчителі прийшли в школу у спідницях: вони протестували проти виключення 15-річного учня

В Іспанії чоловіки-вчителі прийшли в школу у спідницях: вони протестували проти виключення 15-річного учня

Фото: New York Post

Після протесту в деяких навчальних закладах Іспанії почали викладати курс із гендерної рівності.

В Іспанії вчителі чоловічої статі прийшли в школу в спідницях. Таким чином педагоги протестували проти виключення із навчального закладу 15-річного школяра. 

Про це повідомляє New York Post. 

Зазначається, що педагоги та учні в Іспанії організували протест #ClothesHaveNoGender на захист 15-річного школяра Мікеля Гомеса, якого через те, що він прийшов на навчання у спідниці, виключили зі школи та змусили ходити до психолога. За словами школяра, він хотів продемонструвати гендерну рівність, проте його за це покарали.Ролик учня в соціальних мережах переглянуло понад 2 млн користувачів. 

Згодом в школу у спідниці прийшов і вчитель математики Хосе Піньяс. Він пояснив, що його 20 років тому також переслідували через сексуальну орієнтацію. 

"Багато вчителів тоді дивилися на це крізь пальці. Я хочу приєднатися до справи студента Мікеля, якого виключили і відправили до психолога за те, що він прийшов на заняття в спідниці", - додав Хосе Піньяс. 

Цю ідею повторили ще два вчителі, 37-річний Мануель Ортега та 36-річний Борха Велукес, з початкової школи Virgen de Sacedón в Вальядоліді. Вони вирішили зробити травень місяцем, коли вони будуть носити спідниці кожен день. Їх рішення було прийнято після того, як в навчальному закладі через гомофобію зацькували одного із їхніх учнів. 

Також відомо, що учні деяких шкіл в Іспанії майже півроку ходили на уроки в спідницях, щоб організувати загальнонаціональний рух за толерантність. Після цього в деяких навчальних закладах Іспанії почали викладати курс із гендерної рівності. 

Нагадаємо, іграшка Містер Картопляна Голова втратить свій гендер.

Новини України: у Києві відбувся марш на підтримку трансгендерів

Новини України: у Києві відбувся марш на підтримку трансгендерів

 

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація