Перейти до змісту
В Іспанії усім світом намагаються врятувати дворічного хлопчика, який провалився у 100-метрову шахту

Досі невідомо, чи хлопчик живий.

Дворічний іспанський хлопчик Хулен Росельйо зник 13 січня. Як повідомляє видання El Pais, хлопчик зник вдень, поки його батьки були зайняті приготуванням недільного обіду. Інцидент стався під час сімейного пікніка. Родина Росельйо проживає за межами міста недалеко від Малаги. Ймовірно, дитина впала в глибоку 100-метрову яму, гуляючи по ділянці.

Зазначається, що ця яма з'явилася на ділянці в результаті спроби пробурити нелегальну свердловину. Глибина шахти становить близько 100 метрів, а діаметр - всього 30 сантиметрів, але цього виявилося достатньо, щоб дворічна дитина могла в неї провалитися. Отвір було прикрито камінням. За відомостями видання, в посушливих гористих районах на півдні Іспанії дуже багато жителів намагаються видобувати воду у такий спосіб, і схожі ями зустрічаються на багатьох ділянках.

"Є ще сотні таких [ям], накритих камінням, і ніхто не думає, що хтось може прослизнути", - стверджує офіцер зі служби охорони цивільної гвардії.

Більше 100 людей добровольно від 13 січня взяли участь у пошуках хлопчика - інженери, шахтарі та підприємці. Всі вони задіяли важку техніку та обладнання усіх видів, щоб знайти Хулена живим.

Машини почали копати два окремі тунелі, один горизонтальний до схилу гори, а інший вертикальний - паралельний свердловині. "Головне - якнайшвидше дістатися місця через будь-який з цих двох варіантів", - заявив Хуан Лопес Ескобар з Асоціації гірничих інженерів.

За його словами, техніки зосереджують більшу частину своїх зусиль на вертикальному тунелі, оскільки періодичні зсуви заважають розкопуванню горизонтального. Проте складно сказати, скільки часу це може зайняти.

Поки рятувальникам вдалося підняти з шахти лише пасмо волосся - 16 січня попередній аналіз ДНК показав, що воно, швидше за все, належить зниклій дитині. Це дає рятувальникам підстави вважати, що хлопчик дійсно перебуває на дні шахти. Інших підтверджень цього немає. Невідомо також, чи живий він.

За словами рятувльників, на те, щоб дістатися дна шахти їх знадобиться ще три дні. Ескобар зауважив, що робота такого характеру зазвичай вимагає місячних попередніх і технічних досліджень. Але в цьому випадку немає часу, і експерти змушені імпровізувати.

Видання також зазначає, що це вже друга трагедія у родині Росельо - у 2017 році їхній трирічний син Олівер помер від раптової зупинки серця, коли вони прогулювалися уздовж пляжу.

Відео В Іспанії четвертий день намагаються витягти зі 100-метрового колодязя дворічного хлопчика

Дитина провалилася під час прогулянки з батьками ще у неділю. Чи живий малюк, ніхто не знає. Рятувальники працюють цілодобово. До місця, куди впав хлопчик, риють тунель. Сьогодні підігнали нову техніку та долучили до порятунку гірників. 

В Іспанії четвертий день намагаються витягти зі 100-метрового колодязя дворічного хлопчика

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин