Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Іспанії під час підготовки вбивства конкурента схопили одного з лідерів російської мафії

У затриманих виявили підроблені українські документи.

В іспанському місті Марбелья затримали трьох кримінальних авторитетів, один із яких виявився лідером російської мафії.

Про це повідомила прес-служба поліції на своїй сторінці у Twitter, оприлюднивши відео затримання.

"Затримання сталося, коли "злодії в законі" зустрілися, щоб обговорити вбивство важливого члена клану-конкурента", - йдеться у повідомленні.

За даними правоохоронців, окрім підготовки вбивства, кримінальним авторитетам закидають фальсифікацію документів і членство в злочинній організації.

Також зазначається, що серед учасників "сходки" були два представники грузинських кланів, які контролювали злочинців-вихідців із РФ, і "злодій у законі", який вважається третім за значимістю в російської мафії.

"Затримані мали намір відтворити кримінальну структуру, яка була ліквідована в червні 2017 року. Тоді правоохоронці заарештували 129 підозрюваних, проте вже в липні знову почалося розслідування, бо в Марбельї були виявлені сліди одного з кримінальних авторитетів, лідера ліквідованого в червні угруповання з Литви", - розповіли у поліції.

Під час обшуків використовуваних злочинцями квартир та готельних номерів були виявлені численні документи і кілька комп'ютеризованих засобів масової інформації з важливою інформацією, а також фальшиві польські та українські документи.

Нагадаємо, раніше на Кіровоградщині під час "сходки" правоохоронці затримали понад 30 кримінальних авторитетів. "Злодії у законі" зібрались для обрання "смотрящего" за Світловодськом.

 

Вибір редакції