В Іспанії платитимуть за дітей

В Іспанії сьогодні набув чинності закон про грошову допомогу сім'ям у зв'язку з народженням дитини. Одноразова допомога складатиме 2 500 євро.

дитина (Фото: flickr.com)
(Фото: flickr.com)
В Іспанії сьогодні, 16 липня, набув чинності закон про грошову допомогу сім'ям у зв'язку з народженням дитини. Одноразова допомога складатиме 2 тисячі 500 євро, повідомив представник Міністерства економіки, фінансів і праці (МЕФТ).

Одержати одноразову допомогу розміром у 2 тисячі 500 євро зможуть усі сім'ї, де народилися діти в період, починаючи з 3 липня нинішнього року, коли прем'єр-міністра країни Хосе Луіс Родрігес Сапатеро оголосив у парламенті про цей новий соціальний захід уряду," - сказав представник міністерства.

Він пояснив, що "з сьогоднішнього дня МЕФТ починає приймати заяви від осіб, охочих одержати допомогу: іспанців та іноземців, що проживають у країні легально не менше двох років".

Перші допомоги можна буде одержати в грудні, а потім вони виплачуватимуться приблизно через місяць після народження дитини," - відзначив співрозмовник РІА Новости.

„Ухвалюючи рішення про нову допомогу, Іспанія лише намагається наздогнати інші країни Західної Європи, де аналогічні виплати давно існують," - прокоментував дане рішення на умовах анонімності представник Центру соціологічних досліджень у Мадриді.

Він відзначив, що "в теперішній час народжуваність в Іспанії - в середньому 1 дитина в сім'ї - одна з найнижчих у Європі та світі, хоча цей показник зараз дещо поліпшується за рахунок іммігрантів з арабського світу та країн Латинської Америки".

Основною причиною низької народжуваності джерело назвало "матеріальні труднощі, які відчувають молоді іспанські сім’ї".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: