В Іспанії понад 100 тисяч осіб взяли участь в акціях протесту

В Іспанії поновилися протести проти неспроможності уряду вивести країну із економічної кризи. На цей раз, окрім безробітної молоді, у акціях взяли участь також працюючі люди практично різного віку.

Акції протесту в Іспанії_5
AFP
Акції протесту в Іспанії
Багатотисячні акції протесту проти політики уряду пройшли по всій Іспанії в неділю 19 червня.

Протестувальники висловлювали своє невдоволення нездатністю уряду впоратися з наслідками економічної кризи і високим рівнем безробіття, а також вимагали відставки деяких політиків.

Повідомляється, що на акції протесту 19 червня вийшли як безробітні, так і працюючі люди практично різного віку.

Як пише El Mundo, за даними організаторів акцій, у Мадриді на вулиці вийшли понад 150 тисяч осіб. У Барселоні, повідомляє El Periodico, число протестуючих склало 270 тисяч. У той же час, за офіційними даними поліції, число протестували в цих двох містах становило 40 і 50 тисяч відповідно. Крім Мадрида, Барселони та Валенсії, тисячі людей вийшли на вулиці в інших великих містах країни.

Зокрема, в Мадриді маніфестанти шістьма колонами під гаслами "Демократія, де ти?" і "Треба знайти альтернативу нинішньому правлячому класу" пройшли до площі Нептуна, де відбувся масовий мітинг.

Нагадаємо, масові демонстрації, в яких спочатку брали участь, в основному, молоді люди, тривають в Іспанії з 15 травня. 22 травня на тлі багатотисячних виступів у більшості регіонів країни відбулися вибори до місцевих органів влади, за підсумками яких правляча соціалістична партія зазнала поразки.

Іспанія є однією з країн ЄС, які найбільше постраждали від світової фінансової кризи. Рівень безробіття в Іспанії становить 21 відсоток, що є найгіршим показником в Євросоюзі. Частка безробітних серед молодих людей сягає 40 відсотків.

Читайте также:

Іспанська молодь вийшла на багатотисячні мітинги

В Іспанії вітряки виробляють більше енергії, ніж АЕС

В охопленій протестами Греції Мінфін віддали міністру оборони

Іспанці заявили, що "Кока-колу" вигадали саме вони

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: