В Іспанії рекордні снігові замети на добу заблокували тисячі людей на трасах

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Небувалі снігопади захопили країну зненацька. За добу у центрі та на півночі Іспанії випало майже півметра снігу.

В Іспанії кілька тисяч людей застрягли у сніговому полоні на двох головних автострадах країни, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Понад добу люди не могли вибратися із сніжних заторів на трасах у центрі та на півночі Іспанії. 

На порятунок людей відрядили кілька сотень військових. Вони розгрібають снігові завали в той час, як волонтери розносять по автомобілях теплі напої та ковдри.

ВідеоСнігова пастка: тисячі людей більше доби провели в авто, заблокованих на автострадах Іспанії

Трапилось це на трасах у центрі та на півночі країни. Через снігові завали більше тисячі автомобілів не могли виїхати з дороги. На порятунок людей відрядили кілька сотень військових, вони розгрібають снігові завали, а волонтери розносять по автомобілях теплі напої та ковдри. За добу в центрі та на півночі країни випало майже півметра снігу.

Снігова пастка: тисячі людей більше доби провели в авто, заблокованих на автострадах Іспанії

Небувалі снігопади захопили країну зненацька. За добу у центрі та на півночі Іспанії випало майже півметра снігу.

Нагадаємо, що після Нового року сильні снігопади і морози обрушилися на північно-східні штати США - від Техасу до штату Мен. У Нью-Йорку оголошено надзвичайний стан, синоптики очікують до 30 см снігу і вже назвали природне явище "циклоном-бомбою".

Термін "циклон-бомба" американські метеорологи ввели для штормів, які значно посилюються протягом 24 годин за рахунок зниження атмосферного тиску, немов вибухова хвиля. Але наслідки Грейсона, кажуть метеорологи, можуть бути більш руйнівними, ніж у багатьох справжніх бомб.

Залиште свій коментар

Вибір редакції