В Іспанії відкрився конгрес, присвячений безпеці журналістів

В Іспанії розпочав роботу конгрес Міжнародної федерації журналістів, в якому беруть участь більш як 100 країн світу, де планують підняти питання небезпеки журналістської професії.

270 делегатів із більш як 100 країн беруть участь у світовому конгресі Міжнародної федерації журналістів, який розпочався у середу, 26 травня, в м. Кадісі, Іспанія.

У звіті Генерального секретаря МФЖ Айдана Вайта, як і у виступах більшості делегатів, було порушено тему безпеки журналістів. Представників Кенії, Алжиру, Палестини, Мексики, Росії однаково турбують загрози життю колег.

Учасники конгресу вшанували пам`ять журналістів, які загинули під час виконання своїх професійних обов’язків.

Подібну проблему у своїй промові порушив і голова Національної спілки журналістів України Ігор Лубченко. "Наша професія все більше несе загрозу життю колег. Гонорари за наші публікації і передачі нерідко виплачують кулями. І не тільки у "гарячих точках", – сказав він на конгресі.

У рамках конгресу напередодні, 25 травня, була також проведена конференція "200 років свободи преси в Іспанії", приурочена до річниці ухвалення перших іспанських законів, пов’язаних з пресою.

Конгрес МФЖ у Кадісі триватиме до 28 травня.

Читайте також:

Грузинський опозиціонер розповів про план повалення Саакашвілі

"Репортери без кордонів" приїдуть в Україну аналізувати свободу слова

США опікуватимуться свободою слова у світі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: