В Іспанії суд визнав незаконними суворі правила Ryanair щодо ручної поклажі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За правосуддя боролася жінка, яку змусили доплатити 10 євро за поклажу.

Іспанський суд постановив, що політика лоукостера Ryanair щодо ручної поклажі є зловживанням і більше не буде чинною в країні.

Про це повідомляє Euronews.

20 листопада суд ухвалив таке рішення після розгляду скарги клієнтки, яку змусили заплатити 20 євро за 10-кілограмову ручну поклажу на борт рейсу з Мадрида до Брюсселя.

Суд зобов'язав авіакомпанію повернути жінці 20 євро разом з відсотками, а також встановив, що політика компанії "обмежує права пасажира, визначені законом", і буде заборонена в Іспанії.

Ще 10 євро, які вимагалися як моральна компенсація, жінка за судовим рішення не отримає.

За правилами щодо ручної поклажі Ryanair, на борт літака не можна брати нічого, окрім невеликої сумки, за щось інше авіакомпанія бере додаткову плату. Колись пасажирам безкоштовно можна було брати невеликі валізи як ручну поклажу.

Своєю чергою Ryanair заявив: "Це рішення не вплине на політику щодо багажу Ryanair, ні в минулому, ні в майбутньому, оскільки це одиничний випадок, який невірно витлумачив нашу комерційну свободу у визначенні розміру нашої ручної поклажі".

Іспанський суд заявив, що рішення не може бути оскаржене. Втім поки що невідомо, чи подаватиме авіакомпанія апеляцію до Європейського суду.

Раніше лоукостери Ryanair і Wizz Air оштрафували в Італії за обмеження ручної поклажі. Штраф на авіаперевізників наклало антимонопольне відомство, яке вважає, що додаткова оплата за більший розмір ручної поклажі є нечесною торговельною практикою.

Відео Скандальний Boeing 737 MAX, через який сталися дві масштабні авіатрощі, знову літатиме

Про це заявили у компанії виробника. Там твердять, що усі недоліки моделі полагодили. Тож, перші пасажирські рейси очікують запустити після Нового Року. Новину про повернення цього Boeing в експлуатацію оприлюднили у той же день, коли команда індонезійських слідчих оприлюднила офіційні результати розслідування.  

Скандальний Boeing 737 MAX, через який сталися дві масштабні авіатрощі, знову літатиме

Залиште свій коментар

Вибір редакції