В Іспанії засуджено грузинського лідера "російської мафії"

В Іспанії громадянин Грузії Калашов, відомий в кримінальних колах як Шакро-молодий, вважається лідером так званої "російської мафії".

Іспанський суд засудив до семи з половиною років в'язниці Захарія Калашова, визнавши його винним у легалізації кримінального капіталу. На нього також накладено штраф у розмірі 20 мільйонів євро.

В Іспанії громадянин Грузії Калашов, відомий в кримінальних колах як Шакро-молодий, вважається лідером так званої "російської мафії", що складається з уродженців країн, що входили в Радянський Союз. За даними, наведеними судом, кероване Калашовим угруповання вкладало кримінальні гроші в іспанську нерухомість, а також у придбання ресторанів, дорогих автомобілів та інші активи.

Раніше за аналогічними звинуваченнями були засуджені інші члени угрупування - два громадянина Грузії, два росіяни і громадянин України. Всі засуджені підлягають депортації з країни після того, як відбудуть три чверті призначеного їм терміну покарання.

Калашов був затриманий в 2006 році в Об'єднаних Арабських Еміратах і виданий іспанської влади. У березні 2010 року його випустили з-під варти під заставу в 300 тисяч євро.

Також 1 червня іспанський суд виправдав російського адвоката Олександра Гофштейна, якого звинувачували в нелегальній допомоги Калашову, інтереси якого він представляє.

Читайте також:

Абрамовича підозрюють у співпраці з мафією

Російського злодія Діда Хасана вислали з України під фальшивим приводом

Західні ЗМІ: "російській мафії" в Європі допомагає Кремль

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: