В Іспанії затримали серба, відомого як "Монстр з Ґрбавиці"

В Іспанії заарештовано серба Веселина Влаховича, якого звинувачують у геноциді під час війни у Боснії в середині 1990-х років.

В Іспанії затримали серба Веселина Влаховича, який перебував у міжнародному розшуку за звинуваченням у геноциді, убивствах мирних мешканців та інших злочинах, скоєних під час війни в Боснії в середині 1990-х років.

Влахович, відомий як "Монстр з Ґрбавиці" (за назвою передмістя Сараєва, де була скоєна низка злочинів, в яких його звинувачують) мав при собі підроблені документи на ім’я громадянина Болгарії.

Напередодні в Лондоні, також за звинуваченням у воєнних злочинах під час боснійського конфлікту, був затриманий колишній президент Боснії й Герцеґовини Еюп Ганіч. Його видачі домагаються і Сербія, і Боснія. Суд у справі про екстрадицію Ганіча почнеться в Лондоні 29 березня.

Тим часом в Гаазі, після 4-місячної перерви, відновився процес над колишнім лідером Сербії - Радованом Караджичем. Його звинувачують в етнічних чистках серед мусульман Боснії. На новому засіданні Караджич в черговий раз відкинув усі звинувачення, назвавши процес чисто політичним.

Читайте також:

У Лондоні арештований колишній віце-президент Боснії Еюп Ганіч

Караджич: зброю боснійським мусульманам постачали миротворці ООН

У Гаазі поновився суд над Караджичем

"Залізну леді Балкан" достроково випустили з в’язниці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: