В Іспанії зупинилися швидкісні потяги

В Іспанії через 24-годинний страйк машиністів не ходять швидкісні потяги. Профспілка вимагає зміни кадрової політики державної залізничної кампанії.

Іспанська державна ж/д компанія RENFE (Фото: renfe.es)
ГКТ незадоволена кадровою політикою (державної) залізничної компанії RENFE, яка має намір позбавити можливості кадрових працівників перекваліфіковуватися для водіння швидкісних потягів нового покоління та набирати на цю роботу молодь (Фото: renfe.es)
Швидкісні потяги припинили рух в Іспанії через 24-годинний страйк машиністів і ревізорів, що проводиться за ініціативою профспілки Генеральна конфедерація трудящих (ГКТ), повідомляє РІА Новости з посиланням на представника цієї профспілки.

"Зупинені потяги Ave, Euromed, Talgo 200 і Avant, що обслуговують основні швидкісні лінії країни: Мадрид-Тарагона, Мадрид-Малага, Барселона-Аліканте, Мадрид-Толедо і Мадрид-Севілья," - сказав він.

За його словами, 24-годинний страйк відбудеться також 30 вересня, а з 1 жовтня профспілка має намір, у випадку якщо її вимоги не будуть задоволені, проводити щоденні страйки вранці та ввечері.

"ГКТ незадоволена кадровою політикою (державної) залізничної компанії RENFE, яка має намір позбавити можливості кадрових працівників перекваліфіковуватися для водіння швидкісних потягів нового покоління та набирати на цю роботу молодь," - відзначив співрозмовник РІА Новости.

Про страйк, сказав представник, було відомо наперед, отже на швидкісні потяги квитки пасажирам не продавалися.

На деяких маршрутах, наприклад, Мадрид-Севілья, потяги досягають швидкості 300 кілометрів на годину.

В Іспанії простежується тенденція відправляти з держзакладів людей на дострокову пенсію з 50 років, виправдовуючи це структурною перебудовою на підприємстві, при цьому людям протягом 15 років (до офіційного пенсійного віку - 65 років) виплачують від 80 до 90% зарплати.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: