В іспанських аеропортах через страйк диспетчерів застрягли тисячі людей

Іспанські авідиспетчери не вийшли на роботу. Акція протесту торкнулася десятків тисяч авіапасажирів, які застрягли в аеропортах по всій країні.

Цивільні диспетчери припинили роботу по всій Іспанії. В аеропортах Іспанії накопичилося близько 330 тисяч пасажирів, рейси яких через страйк були скасовані.

Якщо до роботи не повернеться достатня для забезпечення нормальної роботи аеропортів кількість диспетчерів, влада оголосить громадянську мобілізацію. У цьому випадку страйкуючі будуть змушені повернутися до роботи, інакше їм загрожує звинувачення у злочині і тривалий тюремний термін.

3 грудня іспанський уряд доручив міністерству оборони взяти під контроль всі авіаперевезення після того, як авіасполучення в країні було практично паралізовано у зв'язку з акцією протесту цивільних авіадиспетчерів.

4 грудня військові взяли під свій контроль повітряне сполучення в Іспанії. Відповідне розпорядження віддали місцеві влади. Воно покликане нейтралізувати наслідки масового страйку.

Нагадаємо, авіадиспетчери протестують проти нової постанови уряду про внесення змін в робочий графік і посилення трудового законодавства. Багато хто з диспетчерів одночасно не вийшли на роботу, посилаючись на хворобу.

Зазначимо, що у вересні в країні відбувся страйк проти затвердженого урядом скорочення бюджету на 2011 рік. Влада країни, серед іншого, вирішила скоротити зарплати держслужбовцям на 5%.

Читайте також:

В Іспанії через загальний страйк почали скасовувати авіарейси

У Словенії держслужбовці розпочали безстроковий страйк

Франція піднялася на загальний страйк проти пенсійної реформи

40 тисяч людей протестували в Празі проти скорочення окладів держслужбовцям

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: