В Італії готують до евтаназії жінку, що знаходиться в комі 17 років

Італійка, що знаходиться в комі 17 років, буде відключена від системи життєзабезпечення. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Італійка Елуана Енгларо, яка знаходиться в комі вже 17 років, за рішенням Верховного суду країни у вівторок була доставлена в клініку на півночі Італії для відключення від апаратів життєзабезпечення.

Верховний суд Італії 13 листопада минулого року підтвердив прийняте раніше Апеляційним судом країни рішення про евтаназію 36-річної Енгларо, яка перебуває в комі з 18 січня 1992 року після автокатастрофи.

За висновками лікарів, для Елуани немає жодної можливості виходу з коми. У перші три дні знаходження пацієнтки в клініці лікарі її годуватимуть, а потім відключать від апаратів життєзабезпечення. Після цього жінка зможе прожити близько двох тижнів.

Довкола рішення Верховного суду в країні розгорілися серйозні суперечки, прокуратура Мілана спробувала опротестувати його. Свою незгоду заявляють також представники католицької церкви і багатьох правозахисних організацій. На їх думку, це рішення є негуманним і може викликати хвилю прохань про евтаназію. Сама Елуана, за словами її подруги і батька, заявляла, що віддала перевагу б смерті, аніж життю без свідомості і без повноцінного контакту зі світом.

Читайте також:
В Італії суд дозволив евтаназію жінці, яка лежала в комі
Телеглядачі Великобританії побачили в ефірі евтаназію
Німці створили прилад для самогубства

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: