В Італії повідомили одразу про 75 нових випадків інфікування коронавірусом та ще дві смерті

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Кількість інфікованих в країні перевищила 500.

В Італії за добу зафіксували 75 нових випадків інфікування новим коронавірусом COVID-2019. Кількість летальних випадків сягнула 14.

Про це  27 лютого повідомив голова Департаменту цивільного захисту Анджело Борреллі, передає ANSA.

Зазначається, що поширення коронавірусу торкнулося невеликої території. Ізольовані населені пункти займають 0,5% території Ломбардії і 0,2% території Венето - карантин введений в окремих населених пунктах. "Загалом у нас 528 випадків зараження", - повідомив Бореллі.

Він додав, що зафіксовано 14 смертей, але вказав, що Департамент цивільного захисту чекає на офіційні результати перевірок. Також 37 осіб перебувають у реанімації.

Нагадаємо, серед європейських країн найбільший спалах коронавірусу зафіксований в Італії. У зв'язку з цим прем'єр-міністр Джузеппе Конте заявив про посилення заходів безпеки. Понад десять міст в північних провінціях тепер закрили на карантин. Близько 50 тис. місцевих жителів отримали припис від влади сидіти у домівках.

Школи, громадські площі і місця були закриті, а громадські заходи скасовані у всій Італії, оскільки влада бореться, аби стримати спалах. Так, наприклад, дочасно завершили всесвітньовідомий Венеціанський карнавал. Влада міста заявила про вжиття "кардинальних заходів щодо запобігання поширення інфекції".

Плейлист 99 відео Спалах коронавірусу в Європі

Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. Серед європейських країн найбільший спалах коронавірусу виник в Італії.

Спалах коронавірусу в Європі

Залиште свій коментар

Вибір редакції