В Італії правляча партія запропонувала заборонити носіння паранджі

Італійська партія має на меті заборонити речі, які заважають впізнанню людей.

Друга за значенням правляча партія Італії Ліга Півночі пропонує законодавчо заборонити носіння паранджі на Апеннінах. Парламентарії Ліги Півночі підготували законопроект, покликаний змінити закон 1975 "Про захист громадського правопорядку та ідентифікації людей", в якому йдеться про заборону на "невмотивоване" використання касок та інших речей, які змогли б ускладнити можливість впізнати людину.

Представники італійської партії пропонують додати до списку речей, які заважають "впізнанню людини" і тому їх не можна носити на публіці, "одяг, що надягають з релігійних міркувань". Тобто, паранджу.

"Ми не расисти і не маємо нічого проти мусульман, але закон повинен бути однаковим для всіх", заявив представник Ліги Півночі. Депутати партії заявляють також, що Коран нічого не говорить про носіння паранджі: "Ми лише хочемо внести ясність для того, щоб всі були впізнавані в громадських місцях".

Документ, підготовлений Лігою Півночі, не змінює санкцій, які передбачаються законом 1975 за носіння одягу, що заважає ідентифікації людини: арешт терміном від одного до двох років і штраф від тисячі до двох тисяч євро.

Проти поправок виступила італійська опозиція, яка вважає, що пропозиції "обмежують релігійну свободу, а заклики до дотримання правопорядку - абсолютно надумані".

Нагадаємо, в червні президент Франції Ніколя Саркозі, виступаючи перед французькими парламентаріями, заявив, що паранджа принижує гідність жінок і "робить їх підневільними". Крім того, він підтримав ідею створення парламентської комісії, щоб вирішити, чи варто вводити заборону на публічне носіння паранджі.

Читайте також:

В Данії мусульманок зобов'язали знімати паранджу в транспорті

Озброєна банда ісламістів готувала у Криму джихад

Москаль вимагає заборонити в Україні ісламську партію "Хізб ут-Тахрір"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: