Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Італії раптово активізувався вулкан, який убив людину і посіяв паніку серед туристів

В Італії раптово активізувався вулкан, який убив людину і посіяв паніку серед туристів

Жертва стихійного лиха саме перебувала на схилах, коли з-під землі вирвалася лава.

На острові Стромболі поблизу Сицилії активізувався вулкан. Унаслідок цього загинула одна людина і ще одна отримала травми, а очевидці з місця подій кажуть, що кількість постраждалих може бути більшою.

На острів уже прибули пожежники, щоб загасити загоряння, котре почалися через виверження. Вони підтвердили загибель однієї особи внаслідок стихійного лиха – за попередньою інформацією, це був турист. Інші туристи повідомляють, що спершу почули потужний вибух, потім побачили стовп попелу, а вже згодом на острів обрушився "град" із каміння, спричинений виверженням. Наразі по схилах вулкана стікає лава.

Берегова охорона Італії готова евакуювати всіх бажаючих, однак не бачить необхідності в повній і примусовій евакуації людей з острова. Очевидці ж розповідають про переляканих, які в паніці ховалися у приміщеннях або стрибали просто в море через страх за власне життя.

Місяць тому активізувався найвищий у Європі вулкан Етна на Сицилії. На горі на висоті близько трьох тисяч метрів утворилися два розломи, із величезних тріщин витікала лава, розпечена маса фонтанувала на сотні метрів. Над вулканом піднімалися величезні стовпи диму та попелу.

Відео У Мексиці активізувався один із найбільших вулканів 

Стовпи попелу видніються на десятки кілометрів навкруги. Влада не поспішає евакуювати населення з прилеглих територій. Твердить, що загрози життю людей поки нема. Однак концентрація вулканічних викидів настільки велика, що жителям сіл доводиться користуватися спеціальними захисними масками.    

У Мексиці активізувався один із найбільших вулканів 

Залиште свій коментар

Вибір редакції