В Італії викрили терористичну школу

В італійському місті Перуджа знайдено та знешкоджено справжню ісламську терористичну школу. У будинку імама мечеті знайшли матеріали для вибухівки.

Італійська поліція
news.yahoo.com
Ітаілйські спецслужби спромоглися знешкодити ісламську терористичну школи.

Прем'єр-міністр Італії Романо Проді подякував міністрові внутрішніх справ Джуліано Амато за гарну роботу спецслужб, що знайшли та знешкоджили в суботу ісламську терористичну школу.

В італійському місті Перуджа було знайдено та знешкоджено справжню ісламську терористичну школу. Про це заявив у суботу журналістам представник місцевих спецслужб. За його словами, ця школа працювала в мечеті.

”Можу підтвердити, що в цій школі навчали поводженню зі зброєю, підготовці вибухових пристроїв і оперативним терористичним діям", - наголосив представник спецслужб. 

Студенти ісламістської Червоної Мечеті
news.yahoo.com
Виявляється, осередки "Аль-Каїди" існують і в Європі.

За даними слідчих, ця школа входила до структури "Аль-Каїди" й готувала бойовиків, яких потім засилали до багатьох терористичних осередків, розкиданих по різних містах Італії та Європи.

Заарештовано чотирьох вихідців із Марокко, що легально мешкали в Перуджі, проведено численні обшуки. Заарештовано також імама мечеті. Крім того, відкрито кримінальні справи на 22 підозрюваних у терористичній діяльності.

Згідно з повідомленнями італійських ЗМІ, в будинку імама мечеті Перуджі, де діяла ісламська терористична школа, знайдено хімічні речовини 60 різновидів, придатні для виготовлення вибухівки.

Проте заарештовані в Італії за підозрою в терористичній діяльності ісламісти теракти в мадридських електричках 11 березня 2004 року не готували, заявив у неділю представник Національної поліції Іспанії (НПІ). 

Італійська поліція
news.yahoo.com
Італійська поліція заарештувала кількох вихідців із Марокко та імама мечеті.

”Три вихідці з Марокко, заарештовані італійською поліцією в суботу за звинуваченням у організації центру з підготовки міжнародних терористів у Перуджі, не мають жодного стосунку до підготовки вибухів у Мадриді", - заявив поліціянт, коментуючи публікації на цю тему в світових ЗМІ.

Він вважає, що "йдеться про журналістські спекуляції, ґрунтовані на неправильній інтерпретації інформації директора UCIGOS (італійської спецслужби) Карло де Стефано". 

Пан де Стефано сказав про зв'язки одного з підозрюваних з Марокканською бойовою ісламською групою (МБІГ), терористичною організацією, близькою до "Аль-Каїди", до діяльності якої, своєю чергою, ймовірно, були причетні і деякі марокканці-учасники теракту в Мадриді", - наголосив співрозмовник агенції "РИА Новости”. 

Теракт у Мадриді (Фото: www.materialboerse.ejo.de)
news.yahoo.com
Іспанська поліція заперечує причетність заарештованих в Італії марокканців до терактів у мадридському метро. (Фото: www.materialboerse.ejo.de)

Проте, за його словами, "в італійської й іспанської поліції немає жодних відомостей про участь заарештованих у Перуджі в мадридських терактах", унаслідок яких загинула 191 людина.

”Власне, у нас немає навіть доказів того, що МБІГ якось причетна до вибухів у електричках - лише підозри, що деякі мадридські джихадисти були вихідцями з її рядів", - зауважив представник іспанської поліції.

Процес над 28 учасниками теракту в Мадриді, що почався в середині лютого 2007 року, завершився наприкінці червня. Вироку звинувачуваним очікують у жовтні.

На думку незалежних спостерігачів, деяких звинувачуваних буде звільнено через недоведеність участі в теракті, сім безпосередніх виконавців якого наклали на себе руки на початку квітня 2004 року, не бажаючи здаватися поліції.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: