В Італії заарештували одного з найнебезпечніших босів сицилійської мафії

Боса затримали, коли він їхав на автомобілі однією із центральних вулиць сицилійського міста Катанія.

Італійська поліція в понеділок, 7 грудня, заарештувала одного з найнебезпечніших мафіозі, 46-річного Сальваторе Карузо, який очолював могутній клан Капелло.

Боса затримали, коли він їхав на автомобілі однією із центральних вулиць сицилійського міста Катанія. Йому висунули звинувачення в мафіозній діяльності, контрабанді наркотиків і здирництві.

Карузо зумів уникнути арешту в листопаді, коли правоохоронні органи Сицилії провели масштабну операцію по боротьбі з організованою злочинністю, в ході якої було заарештовано близько 50 небезпечних мафіозі. За даними поліції, у даний час він займався реорганізацією діяльності клану Капелло після арештів.

Як повідомлялося, в суботу, 5 грудня, практично одночасно було заарештовано двох ватажків Коза ностри, що входили до списку 30 найбільш небезпечних злочинців сучасної Італії, - Джанні Ніччі і Гаетано Фіданцаті.

Нагадаємо, 1 грудня поліція знешкодила впливовий мафіозний клан Парізі на півдні країни (область Апулія). У результаті операції було заарештовано 83 людини, конфісковано майна на 220 мільйонів євро.

Читайте також:

Бойовики готують серію терактів в Італії

У Італії зіткнувся пасажирський поїзд із залізничним автобусом

Італійський суд заочно відправив до в`язниці 23 агентів ЦРУ

Заарештовано трьох братів - найбільш кривавих мафіозі Італії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: