Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Італії заговорили про дострокові вибори

У парламенті не можуть сформувати більшість.

Італія може оголосити нові вибори до свого парламенту. Про це заявив віцепрем'єр Маттео Сальвіні.

Він наголосив на тому, що "італійці потребують визначеності", а ситуація в законодавчому органі незрозуміла. Сальвіні закликає прем'єра Італії Джузеппе Конте переконатися у відсутності більшості та оголосити дострокові вибори.

Цим заявам передувало провальне голосування щодо швидкісної залізниці між італійським Туріном і французьким Ліоном – рішення не набрало потрібної кількості голосів, оскільки союзні політичні сили "Рух 5 зірок" і "Ліга" по-різному дивляться на будівництво тунелю, необхідного для цього маршруту.

Напередодні повідомлялося, що касаційний суд Італії підтвердив рішення щодо конфіскації 49 мільйонів євро у італійської правопопулістської партії "Ліга Півночі", котру зараз очолює міністр внутрішніх справ Італії Маттео Сальвіні. Згідно з рішенням суду, ухваленим у вівторок, 6 серпня, цю суму буде використано, аби відшкодувати державі неправомірно витрачені партією кошти, виділені для проведення передвиборчої кампанії. Корупційний скандал навколо розтрати коштів стосується періоду 2008-2010 років. Тому зі спливом строку давності порушення суд зняв обвинувачення з колишнього очільника "Ліги Півночі" Умберто Боссі та тодішнього скарбника партії Франческо Бельсіто.

Відео У парламенті Італії тривають слухання щодо незаконного російського фінансування однієї з партій

Одне з американських видань опублікувало секретні записи зустрічі соратника Сальвіні Джанлуки Савойні з росіянами під час поїздки в Москву. Візит ніби був потрібен, щоби домовитися про нелегальні кошти для правої політсили "Ліга Півночі". Йдеться про суму в 65 мільйонів євро. Нині в італійському парламенті тривають слухання щодо цього скандалу.    

У парламенті Італії тривають слухання щодо незаконного російського фінансування однієї з партій

Залиште свій коментар

Вибір редакції