В Італії засуджений ченець, який накачав наркотиками і зґвалтував черницю

Колишній ченець був засуджений до 9 років в'язниці за п'ять епізодів сексуального насильства, в тому числі і групового, щодо черниці і інших жінок.

Суд італійського міста Козенца визнав колишнього ченця і керівника притулку для бідних Падре Феделе винним у зґвалтуваннях. Про зґвалтування, скоєні капуцином, заявила черниця, яка працювала з ним у притулку.

Падре Феделе був засуджений до 9 років і трьох місяців в'язниці за п'ять епізодів сексуального насильства, в тому числі і групового, щодо черниці і інших жінок.

Засуджений відомий своїми місіями в Африці, участю в футбольному житті міста Козенца, спробами порятунку порнозірок. Незважаючи на винесений йому вирок, винним він себе не вважає.

Після оголошення судового вердикту він виступив з прямими нападками на суддів, а також на Церкву і на представниць чернечого ордену, до якого належить жертва.

"Присоромтесь ви всі - судді, черниці і священики, бо засуджений був невинний. Стосовно мене здійснена найбільша несправедливість. Перемогли брехня і наклеп", - вигукував падре Феделе. З

За його словами, боятися повинні "суд Козенца і Церква Козенца", а не він. "Я жертва змови. Я прощаю, але є ще Господь. Я продовжую йти до своєї святості", - заявив колишній монах.

Суд виніс обвинувальний вирок і відносно секретаря притулку для бідних, заснованого падре Феделе, Антоніо Гауді, який засуджений на 6 років і три місяці за ті ж злочини, що і його патрон.

За словами черниць, які стежили за процесом із солідарності зі своєю сестрою та іншими жінками-іммігрантками, що стали жертвами цієї історії, вирок викликав у них "почуття полегшення".

Про зґвалтування, скоєні капуцином, заявила черниця, яка працювала в притулку для незаможних. Жінка повідомила, що була змушена приймати препарати, через які вона виявлялася у владі ґвалтівників.

Настоятелька ордена сестра Тиціана Мерлетті, що приїхала на процес з Нью-Йорка, де знаходиться головне представництво ордена, заявила: "Наша сестра подала в суд не за себе, а за інших жінок. Вона чекала цього дня кілька років".

Захист, зі свого боку вважає результат процесу несправедливим. Адвокат Гаудіо оголосив, що його підзахисний звернеться до Апеляційного суду.

Читайте також:

Камбоджійського ченця посадили за зйомку дитячого порно в храмі

Папа Римський відлучив від церкви 29 черниць зі Львівщини

Священик місяцями ґвалтував студентку-прихожанку, уявлявши себе пророком

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: