В Італії згадали жертв землетрусу в Аквілі

Більше 25 тисяч людей зібралися в Аквілі, щоб згадати минулорічний руйнівний землетрус, який забрав життя понад 300 мешканців Італії.

Ядвіга Качиньська
kp.ru
"Ніч пам'яті" жертв землетрусу в Аквілі
308 ударів дзвону пролунали у вівторок, 6 березня, в італійському місті Аквіла, де рік тому стався руйнівний землетрус, який забрав 308 людських життів.

Більше 25 тисяч мешканців зі свічками та факелами прийшли минулої ночі на головну соборну площу Аквіли. Там пройшли ходи і мітинги в рамках акції "Ніч пам'яті". У сусідньому містечку Онна, що також постраждало від землетрусу, був закладений перший камінь нового громадського центру.

На розширеному засіданні міської ради Аквіли статс-секретар Ради міністрів Джанні Летта зачитав послання прем'єр-міністра Сильвіо Берлусконі.

У документі підведені підсумки роботи з ліквідації наслідків землетрусу, який став однією з найстрашніших природних катастроф останнього століття в Італії.

Ще восени до настання холодів уряду вдалося побудувати наметові містечка, де тимчасово розмістили тисячі людей, які позбулися даху над головою. Однак історичний центр міста залишається закритим для доступу, а багато будинків визнані непридатними для проживання. Відновлювальні роботи значно гальмує те, що влада прагне зберегти історичний вигляд міста, і розбирання завалів йде повільно.

Читайте також:

Вчені виявили у жаб здатність передбачати землетрус

Італійські чиновники отримували повій в обмін на контракти з підготовки саміту G8

У центральній Італії стався землетрус: серед людей паніка

Наймолодшою жертвою землетрусу в Італії став 4-місячний хлопчик

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: