В італійській Генуї обвалився автомобільний міст: усі деталі катастрофи

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Медики говорять про щонайменше 33 загиблих.

На півночі Італії неподалік міста Генуя обвалився автомобільний міст. Поки точної інформації про кількість жертв та поранених немає, однак рятувальники повідомляють про 10-20 завалених машин, в яких перебувають десятки жертв. За останніми даними, загинуло щонайменше 33 особи, серед яких є і діти.

Що сталось

Близько 11:30 за місцевим часом стався обвал мосту Понте-Моранді (або віадуку Польчевера) в той час, коли ним рухались автомобілі. Обвалилась центральна частина споруди, яка розташована на висоті 200 метрів над землею. В результаті обвалу під уламками опинились десятки автомобілів. За останніми даними, загинуло щонайменше 33 особи, ще кількох в критичному стані доправили до лікарень.

На фото з місця події видно численну кількість розчавлених автомобілів під уламками моста. Рятувальники продовжують розбирати завали на місці події. Рух дорогою перекрито, на мосту досі лишаються кілька десятків машин, зокрема зелений автомобіль мережі італійських супермаркетів Basko, який зупинився за кілька метрів від місця руйнації.

Де розташований міст

Міст Понте-Моранді (з італійської міст Моранді на честь архітектора) є частиною італійського шосе А10, яке простягається вздовж узбережжя Середземного моря на півночі країни. Він з’єднував два райони міста Генуя – Самп’єрдарена та Корнільяно. Будівництво моста тривало аж у 1963-1967 роках над річкою Польчевера. Також під мостом розташовані і житлові будинки та промислова зона.

Міст був довжиною 1102 метри та максимальною висотою у 210 метрів.

Чому стався обвал

Місцеві жителі повідомляють, що останніми роками опори моста постійно ремонтували. Востаннє такий ремонт відбувся у 2016 році. Також під час обвалу в Генуї була сильна злива та шквальний вітер.

міст в Генуї, який обвалився
wikipedia.org
Міст Понте-Моранді

Наслідки трагедії

Точної кількості жертв італійська влада поки не оголошує, однак більшість чиновників вже назвали це "величезною трагедією". Наразі відомо про 33 загиблих, ще кількох осіб у критичному стані доправили до лікарень. Уламки моста впали і на склади Ansaldo Energia – однієї з провідних компаній Італії з виробництва енергії. Одразу після обвалу мосту на 4,6% обвалились і акції оператора дороги  - компанії Atlantia.

"26 лютого 2017 року міст Моранді був уже в такому стані. Ми всі боялися, що він обвалиться. Сьогодні це сталося"

Залиште свій коментар

Вибір редакції