В італійській Вероні проросійські сили заявили про відкриття "представництва ДНР"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Антиукраїнська акція викликала обурення як в українському посольстві, так і в самій Італії.

В італійському місті Верона сталася антиукраїнська провокація місцевих проросійських сил: там 9 лютого оголосили про відкриття так званого представництва ДНР.

Про це повідомляє посольство України в Італії.

Там заявили, що дії місцевих проросійських політиків Верони "за сценарієм розписаним кремлівськими ляльководами" вже викликали обурення не лише української громади Італії, але й багатьох італійських друзів України, які висловлюють підтримку нашій державі.

У диппредставництві повідомили, що в "акції" брав участь одіозний місцевий діяч Дзоккателлі, який став "керівником" цього фейкового "представництва". Це "не було несподіванкою для тих, хто знайомий з його життєвим шляхом": протягом тривалого часу він був керівником "Регіонального комітету за незалежність Венето", а з початком російської агресії проти України перекваліфікувався у палкого "промоутера" контактів з тимчасово окупованим Донбасом.

Посольство та МЗС України наразі проводять заходи політико-дипломатичного реагування: надіслано відповідну вербальну ноту до МЗС Італії, запити до префектури та квестури Верони, в яких висловлюється протест проти антиукраїнських провокацій, спрямованих на підрив загальноєвропейської позиції на підтримку територіальної цілісності Української держави, з’ясовується юридичний статус цього "представництва".

Посольство України рішуче засудило будь-які спроби просування та підтримки в Італії терористичних угруповань – фейкових "республік" на території українського Донбасу, "що є неприйнятним не лише для країни-члена ЄС, але й для будь-якого суспільства, яке поділяє демократичні цінності та базові правила сучасного світового порядку".

У відомстві переконані, що протиправні дії окремих представників місцевого веронського політичного осередку не будуть спроможні поставити під сумнів тверду позицію Італійського уряду щодо підтримки суверенітету й територіальної цілісності України.

ОФІЦІЙНИЙ КОМЕНТАР ПОСОЛЬСТВА УКРАЇНИ В ІТАЛІЇ ЩОДО ОСТАННІХ АНТИУКРАЇНСЬКИХ ПРОВОКАЦІЙ У МІСТІ ВЕРОНА Посольство...

Опубліковано Посольство України в Італії/ Ambasciata d'Ucraina in Italia Понеділок, 11 лютого 2019 р.

Нагадаємо, Верховний суд у Чехії остаточно ліквідував "представництво" ДНР в ОстравіІніціатором створення цього осередку була Нела Ліскова – лідер місцевої антиєвропейської та антиамериканської організації під брендом "народної самооборони".

Відео У Франції змогли відкрити представництво "ДНР" як громадську організацію

Залиште свій коментар

Вибір редакції