В італійської преси з'явилися докази зв'язків Берлусконі з мафією

В італійській пресі вперше явилися прямі звинувачення прем'єра у зв'язках з мафією. Ідеться про записку одному з впливових мафіозі, в якій Берлусконі згадується як джерело фінансування мафії.

Італійська преса опублікувала пряме звинувачення Сильвіо Берлусконі у зв'язках з мафією.

Газета Corriere della sera повідомила про те, що Массімо Чанчіміно передав в прокуратуру документ, що прямо вказує на зв'язки прем'єр-міністра Італії Сільвіо Берлусконі з мафією. Массімо Чанчіміно - син колишнього мера Палермо Віто Чанчіміно, засудженого за зв'язки з мафією, який помер в 2002 році.

Йдеться про записку його батька мафіозному босові Бернардо Провенцано, в якій зазначено: "З отриманих мною від Берлусконі 100 млн лір 75 призначаються Бенедетто Спері, а 25 мільйонів - моєму синові Массімо". Бенедетто Спера був у той час правою рукою і особливо довіреною особою Бернардо Провенцано.

Записка була написана в 2001 році. Тоді партія Берлусконі здобула на Сицилії переконливу перемогу одразу на двох виборах - загальних і регіональних і, ймовірно, гроші могли бути компенсацією за голоси виборців, гарантовані мафією.

На даний момент проводиться графологічна експертиза записки та експертиза паперу, на якому вона була написана.

Нагадаємо, у лютому Массімо Чанчіміно заявив, що у велику політику Берлусконі прийшов, завдяки коштам та підтримці мафіозі з сицилійського клану Корлеоне.

За словами Массімо Чанчіміно, представники мафії надали майбутньому прем'єру країни кошти для формування партії.

А восени 2009 року італійська газета La Repubblica, повідомила, що 20% медіакомпанії Mediaset Сильвіо Берлусконі, володіє мафія.

За цю статтю адвокати прем'єра подали позов проти газети, а члени сім'ї, які очолюють компанію спростували звинувачення.

Читайте також:

Новий скандал з Берлусконі: він займався сексом одразу з трьома повіями

Італія засудила Берлусконі за фото з Мєдвєдєвим на фоні "Таємної вечері"

В Італії через Берлусконі не вийдуть в ефір новини

П'ять тисяч постраждалих від землетрусу намагалися прорватися до Берлусконі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: