В Ізраїлі близько 300 тис. людей вийшли на демонстрацію проти несправедливості

6 серпня понад 300 тисяч осіб взяли участь у масових демонстраціях в Ізраїлі.

В Ізраїлі понад 300 тисяч осіб взяли участь у масових демонстраціях у суботу, 6 серпня, вимагаючи соціальної справедливості в країні.

Протестувальники висловлювали невдоволення зростаючим розшаруванням суспільства на багатих і бідних, високою вартістю життя і зростанням цін. Зокрема, демонстранти вимагали від уряду домогтися зниження цін на нерухомість, які в Ізраїлі вище, ніж в інших розвинених країнах. Крім цього, як повідомляє Associated Press, в числі вимог мітингувальників числяться зниження податків, скасування плати за дитячі сади і збільшення зарплат працівникам бюджетної сфери.

Найбільш численні демонстрації пройшли в Тель-Авіві, де на вулиці вийшли близько 280 тисяч чоловік. В Єрусалимі близько 20 тисяч маніфестантів зібралися напроти резиденції прем'єр-міністра Ізраїлю Біньяміна Нетаніягу. Крім двох головних міст країни мітингувальники виступили і в інших населених пунктах по всьому Ізраїлю.

Як повідомляє Agence France-Presse, деякі маніфестанти написали на плакатах гасло "Це Єгипет!", Проводячи аналогії з арабською країною, де масові демонстрації призвели до зміни влади. Відзначається, що акції проходили мирно, без будь-яких сутичок з силами правопорядку.

Масові акції протесту проходять в Єрусалимі вже третю суботу поспіль. У попередній раз в демонстраціях взяли участь близько 150 тисяч чоловік.

Після початку хвилі протестів Нетаніягу оголосив про проведення серії реформ, які, зокрема, допоможуть знизити податковий тягар, а також ціни на нерухомість, проте протестуючі вимагають більш радикальних кроків, вважаючи, що оголошених змін недостатньо для глобального поліпшення ситуації.

Нагадаємо, насьогодні масові акції протесту проходять в різних країнгах світу. Так, У Греції таксисти на знак протесту проти лібералізації професії блокували аеропорти і шосе. Вони виступили проти скасування урядом обмежень на видачу ліцензій.

Читайте також:

У Сирії проходить масштабна акція протесту: 125 тисяч людей вийшли на вулиці міст

У Білорусі штрафуватимуть громадян за "масову організовану бездіяльність"

Собаки підтримали антиурядові акції протесту в Афінах

Незвичні протести в Мінську дезорієнтували міліцію

ВідеоВ Ізраїлі близько 300 тис. людей вийшли на демонстрацію проти несправедливості

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: