Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Для надання допомоги в гасінні лісових пожеж прибула спеціальна авіаційна техніка з інших країн.

В Ізраїлі вирують пожежі через екстремальну спеку. На допомогу в гасінні прийшли сусідні країни, тоді як десятки житлових будинків вже згоріли.

Як пише News.IsraelInfo.co.il, на боротьбу з вогнем були залучені пожежні бригади з усього Північного округу, зокрема з Галілеї і Голанських висот.

Вночі вогонь перетнув кордон і перекинувся на територію Йорданії, місцеві пожежні бригади вирушили до прикордонного району.

За кілька годин пожежно-рятувальна служба Північного округу проінформувала, що в районі Менахема поширення вогню зупинено, загрози населеним пунктам більше немає.

Для надання допомоги в гасінні лісових пожеж 24 травня прибула спеціальна авіаційна техніка з інших країн: пожежні літаки з Італії, Греції та Словенії, а також два пожежних вертольоти з Єгипту.

Як повідомлялося, в Індії у жахливій пожежі загинули 17 підлітків: діти стрибали з четвертого поверху.

ВідеоМасштабна пожежа сталась у центрі Хмельницького

Там горів склад із автомобільними шинами. Їдкий чорний дим затягнув кілька кварталів. Здолати полум’я вогнеборцям вдалося лише за кілька годин. За попередньою версією, причиною займання стало закорочення електромережі. Пожежники кажуть, найбільше переймалися, аби вогонь не перекинувся на заправки, розташовані поруч.    

Масштабна пожежа сталась у центрі Хмельницького

Залиште свій коментар

Вибір редакції