В Ізраїлі посадили араба, який видавав себе за єврея і спокусив цим жінку

Суд Ізраїлю звинуватив у зґвалтуванні араба, який спокусив жертву, видавши себе за єврея.

Ізраїльський суд визнав винним у зґвалтуванні і засудив до півтора року в'язниці одруженого араба, який, як свідчить вердикт, переконав єврейську жінку вступити з ним в інтимні відносини, видавши себе за холостяка-єврея, повідомила газета "Гаарец".

Видання цитує засудженого, який назвав вирок "расистським".

"Будь я євреєм, вони мене б навіть не допитали ... Яка це зґвалтування? Вона погодилася на все, що відбулося", - наводить "Гаарец" слова чоловіка, батька двох дітей, який в очікуванні вироку два роки провів під домашнім арештом.

Ставши на бік потерпілої, Єрусалимський окружний суд оголосив, що вважає своїм обов'язком "захищати суспільство від хитромудрих і красномовних злочинців, які вводять в оману своїх безневинних жертв".

"Якщо б жінка не вважала обвинуваченого євреєм-холостяком, зацікавленим в серйозних романтичних стосунках, то не вступила б у відносини з ним", - наводяться в публікації витяги з вироку.

Юридичний прецедент для подібного роду справ був створений у 2008 році. Тоді Вищий суд справедливості Ізраїлю відхилив апеляцію чоловіка, який був визнаний винним у зґвалтуванні за те, що схиляв жінок до інтимних стосунків, представляючись урядовим чиновником і обіцяючи їм різні соціальні пільги.

Читайте також:

Україна та Ізраїль підписали угоду про безвізовий режим

Ізраїль захистить свої кордони залізним куполом

76-річна українка вже півроку живе в терміналі ізраїльського аеропорту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: