В Ізраїлі проходять масові акції протесту у відповідь на вбивство єврейської сім'ї

Ізраїльтяни вийшли на вулиці у відповідь на вбивство сім'ї поселенців.

В Ізраїлі організовані масові акції протесту у відповідь на вбивство єврейської сім'ї в поселенні Ітамар.

Близько 100 осіб заблокували шосе на в'їзді до Єрусалиму. Жителі поселення Кір'ят-Арба перекрили дорогу для машин палестинців, одна з учасниць акції була затримана. Схожі акції проходять в інших містах Ізраїлю і в поселеннях на Західному березі.

Газета "Едіот Ахронот" повідомляє з посиланням на палестинців, що на в'їзді в Наблус ізраїльтяни закидали камінням машини палестинців, в одному з палестинських сіл спалено п'ять автомобілів.

На похорон убитих поселенців, як повідомляє The Jerusalem Post, зібралися близько 20 тисяч осіб. Ізраїльська поліція і армія вживає підвищені заходи безпеки, щоб не допустити зіткнень між поселенцями і арабами.

П'ятьох ізраїльтян - двох дорослих і трьох дітей - вбили в Ітамарі 11 березня. Жодне з радикальних палестинських угруповань не взяло на себе відповідальність за цей напад.

У відповідь на вбивство поселенців комітет ізраїльського уряду схвалив план подальшого будівництва поселень на Західному березі.

Нагадаємо, що згідно документів, які нещодавно потрапили у розпоряждення катарського телеканалу "Аль-Джазіра", у 2008 році влада Палестинської автономії на переговорах з Ізраїлем була готова відмовитися від претензій практично на весь Східний Єрусалим і визнати законними всі побудовані на території Східного Єрусалиму ізраїльські поселення, крім одного - району Ар Хома.

Читайте також:

США ветували резолюцію ООН щодо ізраїльських поселень

Росія визнала за палестинцями право на Східний Єрусалим

Глава ООН засудив руйнування арабського готелю в Єрусалимі

Уряд Палестини подасть у відставку після оприлюднення компромату

ВідеоВбивство єврейської сім'ї в поселенні Ітамар

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: